Přeskočit na obsah

Druhy spolupráce

Způsoby poskytování služeb

Vyberte si nejvhodnější způsob spolupráce

Externí zpracování účetnictví

Doklady nám buď sami doručíte ke zpracování do naší kanceláře, popřípadě si je u Vás vyzvedneme. Výstupy dostanete vždy po určitém domluveném období a to osobně nebo elektronicky..

On-line externí zpracování účetnictví

Doklady nám stejně jako u externího účetnictví předáte buď osobně, nebo si je vyzvedneme u Vás. Výhodou je vzdálený přístup do ekonomického systému kdykoliv a odkudkoliv on-line. Přístup ke všem zadaným údajům. Velkou výhodou je úspora za koupi vlastního ekonomického softwaru.

On-line interní zpracování účetnictví

Doklady předáte do naší kanceláře, kde jsou zpracovány ve Vašem ekonomickém software, do kterého nám poskytnete vzdálený přístup. Máte tedy ihned potřebné informace ve Vašem ekonomickém systému. Data v systému jsou vždy aktuální. Sami si můžete vést odběratelské faktury, sklad, spravovat adresář odběratelů, dodavatelů, tisknout sestavy.

Účetní supervizor

Je určen především pro menší společnosti, které si nemohou finančně dovolit hlavní účetní. Základní data do účetního programu zadává Vaše vlastní účetní. My sloužíme jako dohled, tak aby všechna zadaná data byla v souladu se zákonem o účetnictví, účetních standardů a dalších návazných předpisů.

Kontaktujte nás